O nás

Náš příběh

Náš příběh

Skupina rodičů s divokým srdcem a klidnou myslí se na jaře roku 2019 rozhodla založit vlastní lesní klub, který by odpovídal jak jejich představám o spokojeném dětství, tak potřebám pedagogů, ale především přáním dětí. S nadšením se pustili do opravy staré hospodářské budovy, kterou jim poskytla rodina Belcredi. Po dvou letech činnosti Lesní klub Divočina ukončil svou činnost a transformoval se v Lesní mateřskou školu Divočina. Zřizovatelem LMŠ je spolek Zlámanky z.s. Jména se mění, naše filozofie a vize však zůstává stále stejná. Chcete se k nám přidat? Napište nám pomocí formuláře - kliknutím zde.
Spolek Zlámanky

Spolek Zlámanky

Provozovatelem veškerých kroužků a táborů je spolek Zlámanky z.s., založený v roce 2019.

Účelem spolku je podporovat fyzické, psychické, sociální a duchovní zdraví dětí, rodin a komunity, chránit přírodu a kulturní dědictví. Všichni členové spolku mají stejná práva a povinnosti a jsou nejvyšším orgánem spolku. Ze svého středu si volí tříčlennou Radu spolku, která je jeho výkonným orgánem. Podrobnosti o fungování spolku naleznete v jeho Stanovách - ke stažení ZDE.

Náš tým

Eva Kotyzová

Eva Kotyzová

předsedkyně spolku
Eva má pedagogické vzdělání a zkušenosti s vedením lesní školky. Ve spolku má na starosti především jednání s úřady a s láskou pečuje o naše spolupracovníky a podporovatele.
Klára Pavlíková

Klára Pavlíková

místopředsedkyně
Klára je energická osoba s právním vzděláním a mnohaletými zkušenostmi z oblasti lidských zdrojů, projektového a finančního managementu. I v Divočině se jako „projekťák” stará o to, aby všechno v týmu šlapalo, jak má.
Veronika Hložánková

Veronika Hložánková

pokladník
Veronika má ekonomické vzdělání a pracovní zkušenosti jako finanční analytik a účetní. Miluje čísla a tabulky a dokáže v nich udržet pořádek a přehled. V Divočině má proto na starosti finance.
Alena Kuklová

Alena Kuklová

tajemník
Alena v minulosti pracovala jako koordinátorka lesního klubu. V Divočině zastává funkci styčného důstojníka. Má na starosti komunikaci s rodiči i veřejností a také náš facebookový účet.

chcete se k nám přidat?

Neváhejte a napište nám