divoke_tabory.png

Kdo by nemiloval léto, teplý vítr ve vlasech, osvěžující déšť, bláto, slunce? My v Divočině si léto užíváme naplno společně s malými i velkými. Chodíme do lesa na houby, brouky, draky... vaříme z bláta i bylinek... hledáme ztracený poklad, zlaté kapradí i sami sebe. Taky byste to chtěli zkusit? Přidejte se k nám na příměstských táborech.

Vybrat z táborů si můžete ⬇⬇ níže na této stránce ⬇⬇ (případně si stáhnout PDF) a přihlásit pak vyplněním formuláře zde.

 


OBECNÉ INFORMACE K TÁBORŮM LK DIVOČINA

Místo konání

Tábory probíhají z převážné části venku na zahradě LK Divočina a v okolních lesích a to za každého počasí. Děti využívají zázemí na oběd a poobědový odpočinek.
 

Info k platbě

Vyplňte přihlášku, poté Vám budou zaslány informace o platbě - číslo účtu a VS, pod kterým bude Vaše platba evidována. Cena tábora je 2000—2500 Kč/dítě/turnus, platbu prosím proveďte do 7 pracovních dnů od obdržení informačního e-mailu. Připsáním částky na účet je místo závazně rezervováno. Cena nezahrnuje oběd. Za obědy se platí hotově první den tábora k rukám vedoucího tábora.
 

Předávání a vyzvedávání dětí

Děti lze do LK Divočina dovést od 7.30 do 8.30 a vyzvednout od 16.00 do 16.30. Dítě bude předáno pouze osobě, kterou zákonný zástupce označí jako oprávněnou a bude o tom informovat vedoucího tábora.
 

Absence dítěte

Při absenci nevracíme přijatou platbu, můžete však za sebe poslat náhradníka nebo, bude-li to možné, zvolit jiný turnus. O případné absenci informujte prosím neprodleně vedoucího tábora.
    

Jak k nám

Veškeré informace o parkování najdete zde
Prosím respektujte zákaz parkování u Stodoly.
 

Důležité kontakty

Před zahájením tábora Vám budou zaslány podrobné informace o táboře s kontakty na jednotlivé pedagogy a vedoucího tábora.
Do té doby se s případnými dotazy obracejte na koordinátora LK Divočina Alenu Kuklovou774 147 493, info@divocinalisen.cz
 

storno podmínky

V případě překážky na straně objednavatele táboru, je objednavatelem hrazen tábor v plné výši. Tábor lze nabídnout jinému dítěti.
V případě překážky na straně provozovatele je vrácena objednavateli celá částka a to do 30 dnů od původního termínu zrušeného tábora.
V případě vyšší moci nebo v případě nemožnosti konání z důvodu vládních/krajských nařízení je vrácena objednavateli částka ve výši 70 % a to do 30 dnů od původního termínu zrušeného tábora.
 

Jak obléci a vybavit dítě na tábor

Dítě bude potřebovat batůžek s bederní přezkou, aby popruhy batohu nepadaly při pohybu z ramen. V batůžku bude mít v krabičce dopolední svačinu a láhev s pitím. Dále bude potřebovat spacák na odpolední klid, přezůvky do zázemí, sadu náhradního oblečení pro případ nehody a převlečení na odpolední klid. Oblečení dle aktuálního počasí: na dopoledne doporučujeme dlouhé kalhoty a triko s dlouhým rukávem jako ochranu před klíšťaty. Sandály ideálně s plnou špičkou, aby při pohybu v lese dítěti nelezly do bot větvičky. V chladném deštivém počasí doporučujeme holínky, nepromokavé kalhoty a bundu. V horkých deštivých dnech stačí pláštěnka.
Všechny věci musí mít dítě podepsané.
 

Náhradní oblečení

Každé dítě bude mít po dobu tábora v šatně LK Divočina k dispozici svou krabici pro uložení náhradního oblečení.
 

Obědy

Obědy při standardní dietě stojí 70 Kč/oběd, diety (bezlepeková, bezmléčná, veganská) 85 Kč/oběd. O potřebě diety prosím informujte v přihlášce. Dodavatelem je Lakšmanna
Obědy jsou ohřívány ve vodní lázni a podávány v zázemí LK Divočina.
 

Svačiny

Rodiče zajišťují dopolední a odpolední svačinu dítěte. Na svačinu je vhodné jídlo, které dětem nejen chutná a dodá energii, ale také se dobře jí bez pomocí příboru. Jídlo musí být trvanlivé. Svačiny si děti nosí v batůžku v krabičce bez dalších jednorázových obalů. V teplých dnech je vhodné přidat čerstvé ovoce a zeleninu. Rozhodně ne cukrovinky, bonbony či žvýkačky.
 

Pitný režim

Děti si nosí s sebou lahvičky/termosky s vodou. Během dne jim pedagogové pití doplňují. Určitě dětem nedávejte sladké nápoje, jelikož lákají vosy a včely.
 

Kouzelný les

příměstský tábor pro děti 4–6 let | 12.–16. 7. 2021

Les v sobě skrývá mnohá tajemství a záhady. Ty jsou ukryté v korunách stromů, mezi větvičkami, v zrncích hlíny, které přikrývají kořeny, na stéblech trávy nebo jen tak mezi květinami. Je prostě kouzelný!

Holky a kluci, vydejte se s námi na cestu kouzelným lesem a pojďte s námi objevit všechna jeho kouzla a prožít čarovný týden v jednom (ne)obyčejném lese, plném kamarádů, dobrodružství, tvoření, her a zábavy.

Celý leták zde


 
Kouzelný les

DARY PŘÍRODY

příměstský tábor pro děti 4—9 let | 19.—23. 7. 2021

V létě je příroda plná báječných darů. Stačí se jen dobře dívat, vše pozorovat a těšit se z jejich krás. A ne jen to - přírodu můžeme ochutnat, zkrášlovat se jí, inspirovat se jí. Čeká nás týden poznávání přírody všemi smysly, spousta vyrábění z přírodnin a hry v lese.

Celý leták zde

 
DARY PŘÍRODY

Z POHÁDKY DO POHÁDKY

příměstský tábor pro děti 4—6 let | 26.—30. 7. 2021

Už jste to také slyšeli, že se nám ztrácejí pohádky? „Ach jo, já jsem tak smutný!“, povídá drak. „Ale kdo mi je pomůže najít? Děti, pomůžete mi? Bude to velké dobrodružství, ale s vámi to určitě zvládnu a najdeme je“

Celý leták zde

 
Z POHÁDKY DO POHÁDKY

LESNÍ MÚZY

příměstský tábor pro děti 4—6 let | 2.—6. 8. 2021

Věděli jste, že v lese můžete potkat lesni vílu nebo skřítka? A víte, co mají rádi? Děti, které jim v lese postaví domeček. Zveme vás na lesní dobrodružství, kde si budeme hrát, zpívat, malovat, tančit, vyrábět a stavět domečky nejen pro lesní múzy.

Celý leták zde


 
LESNÍ MÚZY

HRAVĚ V PŘÍRODĚ

příměstský tábor pro děti 4—7 let | 9.—13. 8. 2021

Les je jedno velké hřiště, které nabízí mnoho zajímavých a kouzelných chvil. A my budeme spolu takové kouzelné chvíle zažívat. Dozvíme se spoustu odpovědi na různé otázky. Umí stromy mluvit? Kamarádí se spolu? Umí si navzájem pomáhat a proč jsou keře tak malé? Budeme tvořit a radovat se z lesa. Odpoledne se proměníme v malé vědce a budeme experimentovat. Jak? Nechte se překvapit.

Celý leták zde

 
HRAVĚ V PŘÍRODĚ

SPORŤÁK

příměstský tábor pro děti 7—11 let | 16.—20. 8. 2021

Pohyb je naše radost! Zdoláme všechny překážky a nebojíme se výzev. Rádi zkoušíme nové věci a měříme síly s ostatními. A když nemůžeme, tak přidáme. Jsme zkrátka sporťáci.

Celý leták zde
SPORŤÁK

SPORŤÁČEK

příměstský tábor pro děti 4—6 let | 16.—20. 8. 2021

Rychleji, dále, výše, přesněji, silněji, odvážněji! To všechno s námi děti zažijí na našem pohybem nabitém táboře. Budeme házet, chytat, skákat, jezdit, lézt, běhat a chodit. Zkrátka se nezastavíme.

Celý leták zde
SPORŤÁČEK

A JE TO!

příměstský tábor pro děti 6—12 let | 23.—27. 8. 2021
 
Na tomto táboře se seznámíme s nářadím, jak a na co se používá. Budeme vyrábět ze dřeva a keramiky, hlíny a vypalovat v ohništi. Nebude chybět dobrodružství v přírodě a v lese.

Celý leták zde


 
 

 
A JE TO!