divoke_tabory.png

Kdo by nemiloval léto, teplý vítr ve vlasech, osvěžující déšť, bláto, slunce? My v Divočině si léto užíváme naplno společně s malými i velkými. Chodíme do lesa na houby, brouky, draky... vaříme z bláta i bylinek... hledáme ztracený poklad, zlaté kapradí i sami sebe. Taky byste to chtěli zkusit? Přidejte se k nám na příměstských táborech.

Vybrat z táborů si můžete ⬇⬇ níže na této stránce ⬇⬇ (případně si stáhnout PDF) a přihlásit pak vyplněním formuláře zde.

 


OBECNÉ INFORMACE K TÁBORŮM LK DIVOČINA

Místo konání

Tábory probíhají z převážné části venku na zahradě LMŠ Divočina a v okolních lesích a to za každého počasí. Děti využívají zázemí na oběd a poobědový odpočinek.
 

Info k platbě

Vyplňte přihlášku, poté Vám budou zaslány informace o platbě - číslo účtu a VS, pod kterým bude Vaše platba evidována. Cena tábora se liší dle typu tábora, a je uvedena u každého tábora zvlášť, platbu prosím proveďte do 7 pracovních dnů od obdržení informačního e‑mailu. Připsáním částky na účet je místo závazně rezervováno. Cena nezahrnuje oběd. Za obědy se platí hotově první den tábora k rukám vedoucího tábora.
 

Předávání a vyzvedávání dětí

Děti lze do LMŠ Divočina dovést od 7.30 do 8.30 a vyzvednout od 16.00 do 16.30. Dítě bude předáno pouze osobě, kterou zákonný zástupce označí jako oprávněnou a bude o tom informovat vedoucího tábora.
 

Absence dítěte

Při absenci nevracíme přijatou platbu, můžete však za sebe poslat náhradníka nebo, bude-li to možné, zvolit jiný turnus. O případné absenci informujte prosím neprodleně vedoucího tábora.
    

Jak k nám

Veškeré informace o parkování najdete zde
Prosím respektujte zákaz parkování u Stodoly.
 

Důležité kontakty

Před zahájením tábora Vám budou zaslány podrobné informace o táboře s kontakty na jednotlivé pedagogy a vedoucího tábora.
Do té doby se s případnými dotazy obracejte na koordinátora LMŠ Divočina Alenu Kuklovou774 147 493, info@divocinalisen.cz
 

storno podmínky

V případě překážky na straně objednavatele táboru, je objednavatelem
hrazen tábor v plné výši. Tábor lze nabídnout jinému dítěti, v tomto
případě je účtován poplatek 300kč za administraci náhrady.

V případě překážky na straně provozovatele je vrácena objednavateli celá částka a to do 30 dnů od původního termínu zrušeného tábora.
V případě vyšší moci nebo v případě nemožnosti konání z důvodu vládních/krajských nařízení je vrácena objednavateli částka ve výši 70 % a to do 30 dnů od původního termínu zrušeného tábora.

 

Nabídka táborů na léto 2023

Jak obléci a vybavit dítě na tábor

Dítě bude potřebovat batůžek s bederní přezkou, aby popruhy batohu nepadaly při pohybu z ramen. V batůžku bude mít v krabičce dopolední svačinu a láhev s pitím. Dále bude potřebovat přezůvky do zázemí, sadu náhradního oblečení pro případ nehody a převlečení na odpolední klid. Oblečení dle aktuálního počasí: na dopoledne doporučujeme dlouhé kalhoty a triko s dlouhým rukávem jako ochranu před klíšťaty. Sandály ideálně s plnou špičkou, aby při pohybu v lese dítěti nelezly do bot větvičky. V chladném deštivém počasí doporučujeme holínky, nepromokavé kalhoty a bundu. V horkých deštivých dnech stačí pláštěnka.
Všechny věci musí mít dítě podepsané.
 

Náhradní oblečení

Každé dítě bude mít po dobu tábora v šatně LMŠ Divočina k dispozici svou krabici pro uložení náhradního oblečení.
 

Obědy

Obědy při standardní dietě stojí 95 Kč/oběd, diety (bezlepeková, bezmléčná, veganská) 105 Kč/oběd. O potřebě diety prosím informujte v přihlášce. Dodavatelem je Lakšmanna.
Obědy jsou ohřívány ve vodní lázni a podávány v zázemí LMŠ Divočina.
 

Svačiny

Rodiče zajišťují dopolední a odpolední svačinu dítěte. Na svačinu je vhodné jídlo, které dětem nejen chutná a dodá energii, ale také se dobře jí bez pomoci příboru. Jídlo musí být trvanlivé. Svačiny si děti nosí v batůžku v krabičce bez dalších jednorázových obalů. V teplých dnech je vhodné přidat čerstvé ovoce a zeleninu. Rozhodně ne cukrovinky, bonbony či žvýkačky.
 

Pitný režim

Děti si nosí s sebou lahvičky/termosky s vodou. Během dne jim pedagogové pití doplňují. Určitě dětem nedávejte sladké nápoje, jelikož lákají vosy a včely.
 

MY JSME MUZIKANTI

příměstský tábor pro děti 4 - 7 let | 10. - 14. 7. 2023

Jaké jsou zvuky hudebních nástrojů? Jaké tóny vydává les, potok, různá zvířata? Jak zní vlastnoručně vyrobený nástroj? To vše se děti dozvědí na hudebním táboře My jsme muzikanti. Zažijí také společný zpěv, hraní na nejrůznější nástroje, rytmické a pohybové hry. A poslední táborový den se vydají za pokladem!

Lektoři: Michal Kročil, Nikola Kartusová, Jana Lipoldová
Cena: 2 300 Kč/dítě plus stravné


Celý leták ke stažení zde
 
MY JSME MUZIKANTI

LESNÍ DETEKTIVOVÉ

příměstský tábor pro děti 5 - 7 let | 17. - 21. 7. 2023
 
Poplach v lese. Zvířata jsou neklidná, něco se děje. Pojďte s námi poznat les do největších detailů a odhalit tak tajemství, které skrývá. Čeká nás spousta času v lese, plížení, sledování a hledání stop.

Lektoři: Alena Volfová, Barbora Perutková, Terezie Kološová
Cena: 2 300 Kč/dítě plus stravné

Celý leták ke stažení zde
 

 
LESNÍ DETEKTIVOVÉ

BYLINKOVÝ LES

příměstský tábor pro děti 4 - 6 let | 24. - 28. 7. 2023

Les je plný barev, vůní, jedlých bylinek a překvapení. Pojďte ho spolu s námi objevovat. Čeká nás spousta her, ochutnávání, bylinkového tvoření a dobrodružných objevů. Vydáme se po stopách bylinkových víl a skřítků, budeme pracovat se skutečnými nástroji a možná si i něco ukuchtíme na skutečném ohni.

Lektoři: Eleni Sachinidu, Mgr. Veronika Miksová, Barbora Trojčáková
Cena: 2 300 Kč/dítě plus stravné

Celý leták ke stažení zde
BYLINKOVÝ LES

PO STOPÁCH POHÁDEK

příměstský tábor pro děti 4 - 6 let | 31.7 - 4. 8. 2023

Co všechno v sobě ukrývá pohádkový svět? Víly, skřítky, hrdiny a mnoho dalšího. Budeme společně objevovat světy plné kouzel, fantazie, dobrodružství, dobra, ale i zla. Pojďte se společně s námi vydat na pohádkovou cestu plnou dobrodružství, kde se hraním divadla, čtením, malováním a zábavných her přeneseme do světa princezen, rytířů, draků a dalších kouzelných světů pohádek.

Lektoři: Eleni Sachinidu, Alena Volfová, Barbora Trojčáková
Cena: 2 300 Kč/dítě plus stravnéádek.

Celý leták ke stažení zde
PO STOPÁCH POHÁDEK

SPORŤÁK

ANEB ZAŽÍT A UŽÍT SI SINGLETRAILY V JEDOVNICÍCH
pobytový tábor pro děti 7 - 11 let |
29. 7. - 4. 8. 2023

Miluješ jízdu na kole, traily, paddleboard, plavání, pohybové hry? Nebo se to vše chceš naučit? Pojeď s námi a dalšími kamarády na sportovní pobytový tábor do Jedovnic. Vyzkoušíme si různé sporty, naučíme se dovedností, budeme si spolu užívat letní pohodu a skvělou zábavu.

Program:
  • jízda na kole – dle zdatnosti traily nebo cyklostezky
  • základy jízdy na paddleboardu
  • plavání a další letní veselení
Lektoři: Ing. Renata Černošková, Mgr. Eva Kotyzová
Cena: 6 100 Kč/dítě (zahrnuje ubytování, vstupy, stravné)

Celý leták ke stažení zde
SPORŤÁK

LESNÍ TÁBOR

sourozenecký příměstský tábor pro děti 4 - 6 let a 7 - 11 let | 7. - 11. 8. 2023

Nuda v lese neexistuje. Pojďte se o tom přesvědčit s námi. Prozkoumáme lesy líšeňské i přespolní, budeme si hrát, tvořit i soutěžit. Čekají nás celodenní výlety, práce s opravdovými nástroji a velká dobrodružství.

Lektoři: Mgr. Klára Pavlíková, Mgr. Eva Kotyzová, Mgr. Veronika Miksová, Barbora Perutková
Cena: 2 500 Kč/dítě plus stravné


Celý leták ke stažení zde
 
LESNÍ TÁBOR

SIMSALA BIM

příměstský tábor pro děti 5 - 7 let | 14 - 18. 8. 2023

Chceš být součástí velkého kouzelnického světa? Potřebujeme pár hrdinů, co s námi pomohou zachránit kouzelnický svět před mocným, zlým čarodějem Mobusem. Budeme plnit úkoly, zažívat dobrodružství a prozkoumávat svoji odvahu. Čeká nás spousta zábavy, tvoření a hledání pravdy v kouzelnickém světě.

Lektoři: Alena Volfová, Barbora Veselá
Cena: 2 300 Kč/dítě plus stravné


Celý leták ke stažení zde
 
SIMSALA BIM

POHODA V LESE

příměstský tábor pro děti 4 - 6 let | 21. - 25. 8. 2023

Les, voňavý, plný mechu a šišek. Láká nás k zastavení, zaposlouchání se a dotyku. Potkáme tu mravence a veverky, uslyšíme zpěv ptáků a šumění větví ve větru. My budeme les poznávat všemi smysly, hrát si, tvořit a pracovat s opravdovými nástroji a tím, co nám les nabízí.

Lektoři: Mgr. Lenka Vyzourková, Václav Hort, Jana Nakvasilová
Cena: 2 300 Kč/dítě plus stravné

Celý leták ke stažení zde
POHODA V LESE