divoke_tabory.png

Kdo by nemiloval léto, teplý vítr ve vlasech, osvěžující déšť, bláto, slunce? My v Divočině si léto užíváme naplno společně s malými i velkými. Chodíme do lesa na houby, brouky, draky... vaříme z bláta i bylinek... hledáme ztracený poklad, zlaté kapradí i sami sebe. Taky byste to chtěli zkusit? Přidejte se k nám na příměstských táborech.

Vybrat z táborů si můžete ⬇⬇ níže na této stránce ⬇⬇ (případně si stáhnout PDF) a přihlásit pak vyplněním formuláře zde.

 


OBECNÉ INFORMACE K TÁBORŮM LK DIVOČINA

Místo konání

Tábory probíhají z převážné části venku na zahradě LMŠ Divočina a v okolních lesích a to za každého počasí. Děti využívají zázemí na oběd a poobědový odpočinek.
 

Info k platbě

Vyplňte přihlášku, poté Vám budou zaslány informace o platbě - číslo účtu a VS, pod kterým bude Vaše platba evidována. Cena tábora se liší dle typu tábora, a je uvedena u každého tábora zvlášť, platbu prosím proveďte do 7 pracovních dnů od obdržení informačního e‑mailu. Připsáním částky na účet je místo závazně rezervováno. Cena nezahrnuje oběd. Za obědy se platí hotově první den tábora k rukám vedoucího tábora.
 

Předávání a vyzvedávání dětí

Děti lze do LMŠ Divočina dovést od 7.30 do 8.30 a vyzvednout od 16.00 do 16.30. Dítě bude předáno pouze osobě, kterou zákonný zástupce označí jako oprávněnou a bude o tom informovat vedoucího tábora.
 

Absence dítěte

Při absenci nevracíme přijatou platbu, můžete však za sebe poslat náhradníka nebo, bude-li to možné, zvolit jiný turnus. O případné absenci informujte prosím neprodleně vedoucího tábora.
    

Jak k nám

Veškeré informace o parkování najdete zde
Prosím respektujte zákaz parkování u Stodoly.
 

Důležité kontakty

Před zahájením tábora Vám budou zaslány podrobné informace o táboře s kontakty na jednotlivé pedagogy a vedoucího tábora.
Do té doby se s případnými dotazy obracejte na koordinátora LMŠ Divočina Alenu Kuklovou774 147 493, info@divocinalisen.cz
 

storno podmínky

V případě překážky na straně objednavatele táboru, je objednavatelem
hrazen tábor v plné výši. Tábor lze nabídnout jinému dítěti, v tomto
případě je účtován poplatek 300kč za administraci náhrady.

V případě překážky na straně provozovatele je vrácena objednavateli celá částka a to do 30 dnů od původního termínu zrušeného tábora.
V případě vyšší moci nebo v případě nemožnosti konání z důvodu vládních/krajských nařízení je vrácena objednavateli částka ve výši 70 % a to do 30 dnů od původního termínu zrušeného tábora.

 

Nabídka táborů na léto 2024

Kompletní nabídku táborů ke stažení naleznete ZDE.

Jak obléci a vybavit dítě na tábor

Dítě bude potřebovat batůžek s bederní přezkou, aby popruhy batohu nepadaly při pohybu z ramen. V batůžku bude mít v krabičce dopolední svačinu a láhev s pitím. Dále bude potřebovat přezůvky do zázemí, sadu náhradního oblečení pro případ nehody a převlečení na odpolední klid. Oblečení dle aktuálního počasí: na dopoledne doporučujeme dlouhé kalhoty a triko s dlouhým rukávem jako ochranu před klíšťaty. Sandály ideálně s plnou špičkou, aby při pohybu v lese dítěti nelezly do bot větvičky. V chladném deštivém počasí doporučujeme holínky, nepromokavé kalhoty a bundu. V horkých deštivých dnech stačí pláštěnka.
Všechny věci musí mít dítě podepsané.
 

Náhradní oblečení

Každé dítě bude mít po dobu tábora v šatně LMŠ Divočina k dispozici svou krabici pro uložení náhradního oblečení.
 

Obědy

Obědy při standardní dietě stojí 95 Kč/oběd, diety (bezlepeková, bezmléčná, veganská) 105 Kč/oběd. O potřebě diety prosím informujte v přihlášce. Dodavatelem je Lakšmanna.
Obědy jsou ohřívány ve vodní lázni a podávány v zázemí LMŠ Divočina.
 

Svačiny

Rodiče zajišťují dopolední a odpolední svačinu dítěte. Na svačinu je vhodné jídlo, které dětem nejen chutná a dodá energii, ale také se dobře jí bez pomoci příboru. Jídlo musí být trvanlivé. Svačiny si děti nosí v batůžku v krabičce bez dalších jednorázových obalů. V teplých dnech je vhodné přidat čerstvé ovoce a zeleninu. Rozhodně ne cukrovinky, bonbony či žvýkačky.
 

Pitný režim

Děti si nosí s sebou lahvičky/termosky s vodou. Během dne jim pedagogové pití doplňují. Určitě dětem nedávejte sladké nápoje, jelikož lákají vosy a včely.
 

MY JSME MUZIKANTI

příměstský tábor pro děti 4 - 7 let | 8. - 12. 7. 2024

Jaké jsou zvuky hudebních nástrojů? Jaké tóny vydává les, potok, různá zvířata? Jak zní vlastnoručně vyrobený nástroj? To vše se děti dozvědí na hudebním táboře My jsme muzikanti. Zažijí také společný zpěv, hraní na nejrůznější nástroje, rytmické a pohybové hry. A poslední táborový den se vydají za pokladem!

Lektoři: PhDr. Michal Kročil, Mgr. Nikol Kartusová
Cena: 2 500 Kč/dítě
MY JSME MUZIKANTI

PŘÁTELÉ DIVOKÉHO ÚDOLÍ

příměstský tábor pro děti 4 - 7 let | 15. - 19. 7. 2024

Pojďte s námi prozkoumat divokou přírodu, která číhá hned za brankou naší školky. Budeme stopovat a pozorovat divoká zvířata, vyzkoušíme si postavit funkční lesní přístřešek i bezpečně rozdělat oheň. Čeká nás spousta dobrodružných her, výprav, luštění šifer a tvoření inspirované matkou přírodou.

Lektoři: Barbora Perutková, Mgr. Veronika Miksová
Cena: 2 500 Kč/dítě
PŘÁTELÉ DIVOKÉHO ÚDOLÍ

ZÁHADNÁ ŘÍŠE STROMŮ

příměstský tábor pro děti 4 - 6 let | 22. - 26. 7. 2024
 
Pojďte s námi prožít dobrodružství v srdci lesa, kde se otevírá brána do tajemné říše plné záhad a přírodních tajemství. Každý den se vydáte na výpravu rozluštit mapy, sledovat stopy a objevovat tajemné poklady, které jsou schované mezi korunami stromů. Čeká nás týden plný nezapomenutelných záhad, dobrodružství a přírody.

Lektoři: Barbora Perutková, Eleni Sachinidu, Barbora Trojčáková
Cena: 2 500 Kč/dítě
ZÁHADNÁ ŘÍŠE STROMŮ

KOUZELNÝ LES

příměstský tábor pro děti 4 - 7 let | 29. 7. - 2. 8. 2024

Holky a kluci, vydejte se s námi na cestu kouzelným lesem a pojďte s námi objevit všechna jeho kouzla a prožít čarovný týden v jednom (ne)obyčejném lese, plném kamarádů, dobrodružství, tvoření, her a zábavy. Prozkoumáme les všemi smysly!

Lektoři: Mgr. Lenka Vyzourková
Cena: 2 500 Kč/dítě
KOUZELNÝ LES

SPORŤÁK - I LIKE MY BIKE

ANEB ZAŽÍT SINGLETRAILY V JEDOVNICÍCH
pobytový tábor pro děti 7 - 12 let |
neděle 28. 7. - sobota 3. 8. 2024

Miluješ jízdu na kole, traily, ferraty, paddleboard, plavání, pohybové hry? Nebo se to vše chceš naučit? Pojeď s námi a dalšími kamarády na sportovní pobytový tábor do Jedovnic. Vyzkoušíme si různé sporty, naučíme se dovedností, budeme si spolu užívat letní pohodu a skvělou zábavu.

Program:
  • jízda na kole – dle zdatnosti traily nebo cyklostezky
  • ferratový park
  • základy jízdy na paddleboardu
  • plavání a letní radovánky
Lektoři: Ing. Renata Černošková, Mgr. Eva Kotyzová
Cena: 6 400 Kč/dítě (zahrnuje ubytování, vstupy, stravné)
SPORŤÁK - I LIKE MY BIKE

DIVOŽENKY

příměstský tábor pro dívky 7 - 13 let | 5 - 9. 8. 2024

Máš ráda les? Tvoříš a vyrábíš ráda? Máš ráda divadlo a zajímalo by tě, jak se dá pracovat s emocemi? Tak to jsi jedna z nás! Přijď za námi, Divoženko!
Čeká nás mimo jiné vyrábění šperků, textilní tvoření i celodenní výlet.

Lektoři: Mgr. Lenka Vyzourková, Eva Koupová
Cena: 2 500 Kč/dítě
DIVOŽENKY

SVĚTOVÝ TÁBOR

sourozenecký příměstský tábor pro děti 4 - 6 let a 7 - 11 let | 12. - 16. 8. 2024

Celý svět v pěti dnech? To je možné jedině na našem táboře. Projdeme se po světě, zkusíme hry, které hrají děti po celé naši planetě, budeme tvořit, sportovat a cestovat. Čekají nás celodenní výlety, práce s opravdovými nástroji a velká dobrodružství.

Lektoři: Mgr. Klára Pavlíková, Mgr. Eva Kotyzová, Mgr. Veronika Miksová, Barbora Trojčáková
Cena: 2 700 Kč/dítě
SVĚTOVÝ TÁBOR

LESNÍ OLYMPIJSKÉ HRY 2024

příměstský tábor pro děti 5 - 8 let | 19. - 23. 8. 2024

Co takhle zažít olympiádu na vlastní kůži, a sice naši lesní olympiádu! Vyzkoušíme si všechny možné lesní sporty od lukostřelby, běhu mezi stromy, hodu do dálky, skoků přes překážky, až po maraton v podobě celodenního výletu. Čeká nás týden plný zábavy, pohybu a samozřejmě relaxu v lese.

Lektoři: Ing. Veronika Hložánková, Eva Koupová
Cena: 2 500 Kč/dítě
LESNÍ OLYMPIJSKÉ HRY 2024