divoke_tabory.png

Kdo by nemiloval léto, teplý vítr ve vlasech, osvěžující déšť, bláto, slunce? My v Divočině si léto užíváme naplno společně s malými i velkými. Chodíme do lesa na houby, brouky, draky... vaříme z bláta i bylinek... hledáme ztracený poklad, zlaté kapradí i sami sebe. Taky byste to chtěli zkusit? Přidejte se k nám na příměstských táborech.

Vybrat z táborů si můžete ⬇⬇ níže na této stránce ⬇⬇ (případně si stáhnout PDF) a přihlásit pak vyplněním formuláře zde.

 


OBECNÉ INFORMACE K TÁBORŮM LK DIVOČINA

Místo konání

Tábory probíhají z převážné části venku na zahradě LMŠ Divočina a v okolních lesích a to za každého počasí. Děti využívají zázemí na oběd a poobědový odpočinek.
 

Info k platbě

Vyplňte přihlášku, poté Vám budou zaslány informace o platbě - číslo účtu a VS, pod kterým bude Vaše platba evidována. Cena tábora se liší dle typu tábora, a je uvedena u každého tábora zvlášť, platbu prosím proveďte do 7 pracovních dnů od obdržení informačního e-mailu. Připsáním částky na účet je místo závazně rezervováno. Cena nezahrnuje oběd. Za obědy se platí hotově první den tábora k rukám vedoucího tábora.
 

Předávání a vyzvedávání dětí

Děti lze do LK Divočina dovést od 7.30 do 8.30 a vyzvednout od 16.00 do 16.30. Dítě bude předáno pouze osobě, kterou zákonný zástupce označí jako oprávněnou a bude o tom informovat vedoucího tábora.
 

Absence dítěte

Při absenci nevracíme přijatou platbu, můžete však za sebe poslat náhradníka nebo, bude-li to možné, zvolit jiný turnus. O případné absenci informujte prosím neprodleně vedoucího tábora.
    

Jak k nám

Veškeré informace o parkování najdete zde
Prosím respektujte zákaz parkování u Stodoly.
 

Důležité kontakty

Před zahájením tábora Vám budou zaslány podrobné informace o táboře s kontakty na jednotlivé pedagogy a vedoucího tábora.
Do té doby se s případnými dotazy obracejte na koordinátora LK Divočina Alenu Kuklovou774 147 493, info@divocinalisen.cz
 

storno podmínky

V případě překážky na straně objednavatele táboru, je objednavatelem
hrazen tábor v plné výši. Tábor lze nabídnout jinému dítěti, v tomto
případě je účtován poplatek 300kč za administraci náhrady.

V případě překážky na straně provozovatele je vrácena objednavateli celá částka a to do 30 dnů od původního termínu zrušeného tábora.
V případě vyšší moci nebo v případě nemožnosti konání z důvodu vládních/krajských nařízení je vrácena objednavateli částka ve výši 70 % a to do 30 dnů od původního termínu zrušeného tábora.
 

Jak obléci a vybavit dítě na tábor

Dítě bude potřebovat batůžek s bederní přezkou, aby popruhy batohu nepadaly při pohybu z ramen. V batůžku bude mít v krabičce dopolední svačinu a láhev s pitím. Dále bude potřebovat spacák na odpolední klid, přezůvky do zázemí, sadu náhradního oblečení pro případ nehody a převlečení na odpolední klid. Oblečení dle aktuálního počasí: na dopoledne doporučujeme dlouhé kalhoty a triko s dlouhým rukávem jako ochranu před klíšťaty. Sandály ideálně s plnou špičkou, aby při pohybu v lese dítěti nelezly do bot větvičky. V chladném deštivém počasí doporučujeme holínky, nepromokavé kalhoty a bundu. V horkých deštivých dnech stačí pláštěnka.
Všechny věci musí mít dítě podepsané.
 

Náhradní oblečení

Každé dítě bude mít po dobu tábora v šatně LK Divočina k dispozici svou krabici pro uložení náhradního oblečení.
 

Obědy

Obědy při standardní dietě stojí 86 Kč/oběd, diety (bezlepeková, bezmléčná, veganská) 100 Kč/oběd. O potřebě diety prosím informujte v přihlášce. Dodavatelem je Lakšmanna.
Obědy jsou ohřívány ve vodní lázni a podávány v zázemí LK Divočina.
 

Svačiny

Rodiče zajišťují dopolední a odpolední svačinu dítěte. Na svačinu je vhodné jídlo, které dětem nejen chutná a dodá energii, ale také se dobře jí bez pomocí příboru. Jídlo musí být trvanlivé. Svačiny si děti nosí v batůžku v krabičce bez dalších jednorázových obalů. V teplých dnech je vhodné přidat čerstvé ovoce a zeleninu. Rozhodně ne cukrovinky, bonbony či žvýkačky.
 

Pitný režim

Děti si nosí s sebou lahvičky/termosky s vodou. Během dne jim pedagogové pití doplňují. Určitě dětem nedávejte sladké nápoje, jelikož lákají vosy a včely.
 

VESELÉ NOTIČKY

příměstský tábor pro děti 4—6 let | 11.—15. 7. 2022
 
Slyšíš ten zvuk? Poslouchej šumí les. Kousek dál zpívá pták. Ten zpěv zní jako flétna. A jak zpívá vítr, kámen a potůček? Zveme tě do světa zvuků a hudby. Zkusíme poznat co je rytmus a co melodie. Vyzkoušíme si hru na různé hudební nástroje. Zahrajeme si rytmické či taneční hry.

Celý leták zde

 
 

 
VESELÉ NOTIČKY

KOUZELNÝ SVĚT BYLINEK

příměstský tábor pro děti 4–6 let | 18.—22. 7. 2022

Voňavé bylinky v sobě skrývají řadu překvapivých tajemství. Pojďte se spolu s námi vydat do jejich tajuplného světa. Budeme objevovat bylinky v blízkém okolí, ochutnávat je, vařit z nich různé kouzelné lektvary, tvořit bylinkové šperky a dekorace a všelijak si s nimi hrát.

Celý leták zde

 
KOUZELNÝ SVĚT BYLINEK

KUCHTÍCI Z DIVOČINY

příměstský tábor pro děti 5—7 let | 25.—29. 7. 2022

Kdo rád vaří a otáčí se v kuchyni, nesmí na tomto táboře chybět! Každý den si uvaříme nebo upečeme něco dobrého. Zkusíme si venku rozdělat oheň a připravit si i na něm lahodnou delikatesu. Naučíme se poznávat bylinky a koření a vyrobíme si i skutečné nádobí. A nezapomene ani na hry a výlety do lesa.

Celý leták zde

 
KUCHTÍCI Z DIVOČINY

CESTA KOLEM SVĚTA

příměstský tábor pro děti 4—6 let | 1.—5. 8. 2022

Vydej se s námi na dobrodružnou cestu kolem světa! Navštívíme Afriku, Ameriku, Asii, Austrálii a Evropu. Na cestách budeme poznávat rozmanitost přírody, místní lidi a jejich kulturu, budeme si vést cestovatelský deník a jak už to tak u cestovatelů bývá – zažijeme spoustu nečekaných dobrodružství!

Celý leták zde

 
CESTA KOLEM SVĚTA

SPORŤÁK

pobytový tábor pro děti 7—11 let | 31. 7.—5. 8. 2022

Miluješ jízdu na kole, traily, plavání, výšlapy a pohybové hry? Nebo se to všechno chceš teprve naučit? Pojeď s námi a dalšími kamarády na sportovní pobytový tábor do Jedovnic. Vyzkoušíme si různé sporty, budeme si dávat pořádně do těla, abychom si pak společně mohli užívat letní pohodu a skvělou zábavu.

Celý leták zde


 
SPORŤÁK

MALÍ DOBRODRUZI

příměstský tábor pro děti 4—6 let | 8.—12. 8. 2022

Dobrodružství je všude kolem nás. V lese, vodě, vzduchu, Slunci. Víte, kde ho ale najdeme nejvíce? Přeci tam, kde je spousta kamarádů. S námi se můžete vydat za dobrodružnými výpravami po blízkém i širokém okolí a objevit tak v sobě pravé Dobrodruhy.

Celý leták zde

 
MALÍ DOBRODRUZI

VELCÍ DOBRODRUZI

příměstský tábor pro děti 7—10 let | 8.—12. 8. 2022

Kousek dobrodruha třímá v každém z nás. Pojďme ho společně objevit spolu s kamarády. Těšit se můžete na dobrodružné výpravy po blízkém i širokém okolí, bojovky, tvoření s překvapivými výsledky a mnoho dalšího.

Celý leták zde
VELCÍ DOBRODRUZI

Z POHÁDKY DO POHÁDKY

příměstský tábor pro děti 4—6 let | 15.—19. 8. 2022

Pohádky v sobě ukrývají spoustu víl, skřítků, hrdinů, ale také padouchů. V tomto světě fantazie, kouzel a dobrodružství vždy zvítězí dobro nad zlem. Bude tomu tak i v našich pohádkách? Ponořme se společně do tohoto světa, kde hraním divadla, malováním, čtením a dalšími zábavnými aktivitami objevíme skutečné kouzlo pohádek.

Celý leták zde
Z POHÁDKY DO POHÁDKY